Friday, April 6, 2007

Vítejte!

Tak jsem si založil vlastní blog ... K čemu a nač? Sám zatím nevím, uvidíme. Třeba abych mohl prezentovat své názory zcela svobodně bez závislosti na mém zaměstnavateli :-)) a testovat pro nasazení ve škole ...