Pelmel názorů, nápadů a zážitků
Friday, April 6, 2007
Vítejte!
Tak jsem si založil vlastní blog ... K čemu a nač? Sám zatím nevím, uvidíme. Třeba abych mohl prezentovat své názory zcela svobodně bez závislosti na mém zaměstnavateli :-)) a testovat pro nasazení ve škole ...
Newer Posts
Home
Subscribe to:
Posts (Atom)